Oblukaj.pl

Informacje o filmie

Gra o tron

Game of Thrones
Rodzaj: Lektor
Czas trwania: 0 godz. 55 min.
Gatunek: Dramat, Fantasy, Przygodowy
Premiera: 18 kwietnia 2011 (Polska) 17 kwietnia 2011 (świat)
Produkcja: USA, Wielka Brytania
Reżyseria: Thomas McCarthy, Brian Kirk, Daniel Minahan, Timothy Van Patten, Alan Taylor, Alik Sakharov, David Petrarca, David Nutter, Neil Marshall, Michelle MacLaren, Alex Graves, David Benioff, D.B. Weiss
Scenariusz: George R.R. Martin, Bryan Cogman, David Benioff, D.B. Weiss, Jane Espenson, Vanessa Taylor
Oceń film:
Lubisz Oblukaj.pl?
Lubisz ten film?
    Sezon 1
    Sezon 2
    Sezon 3
    Sezon 4
  • Serial "Gra o tron" to nowa, przygotowana z rozmachem produkcja HBO, opatra na bestsellerowej sadze fantasy pt.: "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R.R. Martina. Historia osadzona w krainie, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Od pełnego intryg południa, poprzez dzikie wschodnie lądy, aż po mroźną północ i starożytny Mur, który chroni królestwo przed siłami ciemności, mocarne rody Siedmiu Królestw toczą ze sobą zaciętą walkę o Żelazny Tron. To opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. "Gra o tron" - tutaj zwyciężasz albo giniesz.

Copyright © 2013 by Oblukaj.pl     Filmy online  |  Seriale online  |  Regulamin

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Oblukaj.pl Serwis udostępnia jedynie ogólnodostępne informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (m.in. Putlocker, Youtube), których użytkownicy potwierdzili, iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.