Oblukaj.pl

Najwyżej oceniane Filmy

 • Trójka z dostawą do domu

  Lektor / 1975 / USA / Komedia, WesternFilm Disney'a o hazardziście zwanym Russell Donovan, który podstępem zostaje opiekunem trójki osieroconych dzieci.
 • Skazani na Shawshank

  Lektor / 1994 / USA / DramatBankier z Nowej Anglii Andy Dufresne (Tim Robbins) został niesłusznie oskarżony o zabójstwo żony oraz jej kochanka i skazany na bezterminowy pobyt w ciężkim więzieniu Shawshank. Tylko dzięki pomocy czarnoskórego współwięźnia, Ellisa Boyda "Reda" Reddinga (Morgan Freeman) udaje mu przeżyć...
 • Asystent wampira

  Lektor / 2009 / USA / Fantasy, Przygodowy, ThrillerFantastyczna opowieść z dreszczykiem oparta na książkowym bestsellerze. Odwiedzając objazdowy cyrk dziwadeł, 16-letni Darren zostaje ugryziony przez wampira (John C. Reilly). Chłopiec unika śmierci i jako nieumarła istota przyłącza się do niesamowitej trupy Cirque Du Freak, pełnej zdumiewających...
 • Dwunastu gniewnych ludzi

  Lektor / 1957 / USA / DramatJeden z przysięgłych w procesie o morderstwo powoli przekonuje innych, zamkniętych z nim w sali posiedzeń ludzi, że okoliczności sprawy nie są tak do końca jasne, jak to wydawało się w sądzie.
 • Hobbit: Niezwykła Podróż

  Dubbing / 2012 / USA, Nowa Zelandia / Fantasy, Przygodowy"Hobbit" - filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do "Władcy Pierścieni", to opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż....
 • Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą

  Lektor / 2001 / Niemcy / Dramat, WojennyFilm na podstawie światowego bestsellera Josefa Martina Bauera. Niemiecki żołnierz Clemens Forell zostaje wzięty do niewoli i trafia na wiele lat do syberyjskiego łagru. Kiedy udaje mu się z niego uciec, w drodze do domu przemierza ponad 14 000 kilometrów. Cała jego wyprawa trwa ponad 3 lata,...
 • Chłopcy z ferajny

  Lektor / 1970 / USA / DramatKilkunastoletni Henry i Tommy DeVito trafiają pod opiekę potężnego gangstera. Obaj szybko uczą się panujących w mafii reguł.
 • Bunt

  Napisy / 1967 / Japonia / Dramat historycznyPrzez swoje nieposłuszeństwo Isaburo dostaje wraz z synem rozkaz popełnienia harakiri. Obaj postanawiają się zbuntować i walczyć o honor rodziny.
 • Człowiek z blizną

  Lektor / 1983 / USA / DramatKubański emigrant Tony Montana opuszcza ojczyznę i przybywa do Miami. Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej.
 • Podziemny krąg

  Napisy / 1999 / Niemcy, USA / Thriller, PsychologicznyDwóch mężczyzn znudzonych rutyną zakłada klub, w którym co tydzień odbywają się walki na gołe pięści.
Copyright © 2013 by Oblukaj.pl     Filmy online  |  Seriale online  |  Regulamin

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Oblukaj.pl Serwis udostępnia jedynie ogólnodostępne informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (m.in. Putlocker, Youtube), których użytkownicy potwierdzili, iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.