Oblukaj.pl

Kraj: Szwecja

 • Zapach raju

  Lektor / 1997 / Dania, Szwecja / Biograficzny, MelodramatEkranizacja wielkiej miłości Karen Mogens i Nielsa Vestenberga. Para wyjeżdża w poszukiwania swojego własnego raju na ziemi.
 • Życie płata figle

  Lektor / 2013 / Irlandia, Szwecja / Dramat, KomediaIrlandzka rodzina dowiaduje się, że w wyrzuconym podczas porządków babcinym materacu zdeponowane było prawie milion euro. Co zrobić, żeby je odzyskać?
 • Call Girl

  Lektor / 2012 / Finlandia, Irlandia, Norwegia, Szwecja / DramatSztokholm, rok 1976. Za fasadą opiekuńczego państwa, kwitnie seksbiznes. W nocnych klubach i pokojach hotelowych, politycy korzystają z usług nieletnich prostytutek. Iris – wychowanka poprawczaka zostaje ekskluzywną Call Girl zwabiona wystawnym życiem i drogimi ciuchami.
 • Betonowa noc

  Napisy / 2013 / Dania, Finlandia, Szwecja / DramatCzternastoletni Simo spędza ostatnią noc z bratem, który rozpoczyna nazajutrz odsiadkę.
 • Karlsson z dachu

  Lektor / 2002 / Norwegia, Szwecja / Animacja, FamilijnyAdaptacja bajki Astrid Lindgren. Na dachu pewnego domu w Sztokholmie mieszka sobie Karlsson. Ma malutki domek schowany za kominem. Kiedy Braciszek czuje się samotny, Karlsson wlatuje przez okno i od tej chwili staje się najukochańszym przyjacielem chłopca. Karlsson, jak sam twierdzi, jest najlepszym
 • Fucking Amal

  Napisy / 1998 / Dania, Szwecja / Dramat, RomansAmal to małe miasto, w którym nigdy nie dzieje się nic ciekawego, wszyscy się znają, a trendy najnowszej mody docierają tu dużo po czasie. Mieszka tam Elin, dziewczyna, która wśród kolegów ma opinię "łatwej" mimo, iż jeszcze nigdy nie uprawiała seksu. W Elin kocha się jej koleżanka ze...
 • Dzieci z Bullerbyn

  Lektor / 1986 / Szwecja / Familijny, Przygodowy"Dzieci z Bullerbyn" to chyba najbardziej znana w Polsce książka Astrid Lindgren.Film "Dzieci z Bullerbyn" w przezabawny, a zarazem ciepły sposób, opowiada o sympatycznych przygodach sześciorga dzieci, które mieszkają w maleńkiej wiosce - wiosce, w której są tylko trzy zagrody....
 • Drzwi obok

  Napisy / 2005 / Dania, Norwegia, Szwecja / Thriller, PsychologicznyJohn nawiązuje nietypową relację z dwiema atrakcyjnymi sąsiadkami.
 • Burza

  Lektor / 2009 / Dania, Holandia, Niemcy, Szwecja / DramatHannah Maynard (Kerry Fox) jest prokuratorem Międzynarodowego Trybunału w Hadze. Prawniczka nakłania młodą Bośniaczkę, Mirę Arendt (Anamaria Marinca), oraz byłego chorwackiego żołnierza Alena Hajdarevica (Kresimir Mikic) do złożenia zeznań w sprawie masakry bośniackich cywilów podczas wojny na...
 • Antychryst

  Lektor / 2009 / Dania, Francja, Niemcy, Polska, Szwecja, Belgia / Dramat, Horror, PsychologicznyZnany psychiatra i jego młoda żona wyjeżdżają do domu na odludziu, by zmierzyć się ze swoimi największymi lękami.
Copyright © 2013 by Oblukaj.pl     Filmy online  |  Seriale online  |  Regulamin

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach Oblukaj.pl Serwis udostępnia jedynie ogólnodostępne informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (m.in. Putlocker, Youtube), których użytkownicy potwierdzili, iż posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.